“Bisiklet” Konulu Sohbette Bisikletçiler mEAT Burger’de Buluştu

Bodrum Bisiklet Kulübü (BBK), Bodrum Bisiklet Dükkanı ve Accell Bisiklet işbirliği ile düzenlenen “Bisiklet” konulu sohbette bisikletçiler mEAT burger de buluştu.

Bodrum Bisiklet Kulübü başkanı Emrem Yılmaz, Bodrum’da bisiklet kullanımına yönelik faaliyetlerinin artırılması ve bodrumun bisiklet kenti olması yolunda projelerin hazırlanmasına yönelik çalışmaların devam edeceği kararını aldılar.

“Bodrum Bisiklet” işletmecileri Levent Sevil ve Levent Obalar iş yerlerini Bodrum’lu bisiklet severlere açarak sıcak ortamda neler yapabileceklerini dile getirdiler. Bisiklet turlarına yönelik faaliyetlerde teknik ve bakım-onarım konusunda desteklerinin süreceği sözünü verdiler.

Grup, mEAT burgeri bisikletçilerin buluşma noktası olarak karar aldılar.

Accell Bisiklet fabrikasında, “Bisiklet nasıl üretilir” konusunda bilgilendirilen Bodrum’lu bisikletçiler Manisa Organizedeki fabrikaya davet edildiler.

Akşamın konuğu Accell Bisiklet halkla ilişkiler sorumlusu Muhlis Dilmaç “Bisiklet üretimi ve güvenli bisiklet kullanımı konusunda bilgilendirme yaptı.

Bütün bunlar konuşulurken bisiklet sohbetine katılan Ahmet Aras ve Ahmet Değirmenci de bizlere konuk olarak bu güzel sohbete ortak oldular.

Sayın Aras ve Değirmenci Bodrum da bisikletin yol alabilmesi ve bisikletli yaşamın Bodrum da hayata geçirilmesi konusunda projelerini Bodrum Bisikletçilerine anlattı.

Ailece bisikletçi ve bisiklet aşığı olan Ahmet Değirmenci bu projelerin sürdürülmesinde takipçi olacağını söyledi.

Gün sonu, Bodrum’lu bisikletçilere gitarı ve güzel sesiyle geceye renk katan bisikletçi Ege Eksen’le son buldu.1
×
Merhaba. Bodrum Bisiklete hoş geldiniz!
Ben Levent Obalar.
Size nasıl yardımcı olabilirim?