Bodrum Bisiklet Servis ve Bakım

 

İşimiz sadece bisiklet satışı değil. Satış sonrası bisiklet servis ve bisiklet bakım işlemlerini de çok önemsiyoruz. Bu yüzden deneyimli servis kadromuz ve tüm bisiklet markaları için bulundurduğumuz sınırsız yedek parça stoğumuzla siz değerli bisiklet severlerin değerli bisikletlerine iyi bakıyoruz.

Bodrum Bisiklet dükkanına geldiğiniz zaman;

– Carraro model bisikletleri görerek ve dokunarak inceleyebilirsiniz. Renk, tasarım, doku, malzeme, mekanik aksam vb. bisikletten beklediğiniz tüm özellikleri hepsini bakarak inceleyebilirsiniz. Bu size ne aldığınızı bilmenin verdiği güveni yaşatır.

– Carraro bisikletlerden istediğiniz bir tanesini almadan önce kullanabilir,  test edebilirsiniz. Örneğin yol bisikleti ile dağ bisikleti arasındaki farkı merak ediyorsanız bunu Bodrum Bisiklet dükkanında deneyerek anlayabilirsiniz.

– Kendi gözlerinizle görerek ve test edip çalıştığından emin olduktan sonra tek yapmanız gereken bisikletinizi almak ve dükkandan emin bir şekilde çıkmaktır 🙂 Bodrum Bisiklet dükkanından alış veriş yaptığınızda uzman tavsiyesi ve yönlendirmesiyle ihtiyacınıza uygun doğru tercih yaptığınızdan emin olursunuz.

– Bodrum Bisiklet olarak “İyi Bir Bisiklet Dükkanı” sloganı ile yetkili teknik servis ve bisiklet oteli hizmetlerimizle bisikletinizi satın aldıktan sonraki istek ve ihtiyaçlarınız için de sürekli geleceğiniz bir uğrak noktası olacak. Güler yüzlü ve uzman kadro ile hep yanınızda olacağız.

Bisiklet fiyat ve model bilgisi almak için arayın

Biz Sizi Arayalım

 

1
×
Merhaba. Bodrum Bisiklete hoş geldiniz!
Ben Levent Obalar.
Size nasıl yardımcı olabilirim?