Elektrikli Bisiklet

Tam donanımlı Carraro elektrikli bisiklet modelleriyle her pedalda gücü hissedeceksiniz…

Dilediğinizde pedal çevirmek veya yorulduğunuzda yola devam etmek için “sihirli” bir elin destek vermesini isterseniz, elektrikli bisiklet tutkunuz olacak.

 

Elektrikli bisikletlerde hız limiti 25 km dir. 25 km’yi geçtiğinde elektrikli motor devreden çıkar ve kendi kas gücünüzle pedal çevirmeye devam edersiniz.

 

Hız limitinde 3 mod vardır. “Yavaş”, “ Normal” ve “Hızlı”. Her modu yolu ve fiziki şartlara göre değiştirebilirsiniz. Bu modları kullanırken arka vites dişli durumunu da yolun dikliğine göre kullanmanız önemli. Dik yokuşları çıkarken düşük vitese alırsanız sürüşünüz daha keyifli olur. Normal yol şartlarında ise yorulmadan, terlemeden istediğiniz yolu gidersiniz.

 

Tam dolu batarya ile 100 km’ye kadar yol yapabilirsiniz. Tabi gidebileceğiniz yol uzunluğu; eğim, destek modu ve rüzgar yönü gibi birçok etkene göre değişir. Bataryayı bisiklet ile verilen şarj cihazı ile bisikletin üstünde veya çıkartarak şarj edebilirsiniz.

 

Bisikleti elinizde yürütürken 4. mod olan “yürüyüş modu”na alabilirsiniz. Yürüyüş moduna alarak bisikletinizi zorlanmadan taşıyabilir, basamak ya da merdivenlerden çıkarabilirsiniz.

 

Gidonun ortasında bulunan LED ekranda tüm bilgiler bulunmaktadır. Ekrana bakarak sürüş durumunuzu ayarlayabilirsiniz.

 

Terlemeden bisiklet sürün. Dışarıya yemeğe bisikletle giderken ya da dağda zirveleri zorlarken terlememek mi? Kulağa hoş geliyor ama nasıl diyorsanız Bodrum Bisiklet dükkanına uğrayın ve elektrikli bisiklet test edin.

 

Suya dayanıklı ekipman. Yağmurdan ya da su birikintilerinden çekinmeden Shimano Steps donanımlı Carraro’lar ıslak ortamlarda sorunsuz çalışır.

 

Daha uzun sürüş keyfi. Yüksek kapasiteli batarya ve akıllı güç yönetimiyle daha uzun mesafeleri katedebilir, bisiklet sürmenin keyfini yaşarsınız.

 

Ses ve hava kirliliğine son verin çevreci olun. Bodrum’da yaşanan yoğun trafiğin alternatif olarak iki tekerlekli ulaşım araçlarına talep gözleniyor. Peki bu yöndeki tercihimiz neden gürültüsü olmayan ve fosil yakıt ile havayı kirletmeyen elektrikli bisikletler olmasın? Hem de Bodrum’un yokuşlu yollarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz elektrikli bisikletleri denemek için Bodrum Bisiklet dükkanına bekliyoruz!

 

Tüm Elektrikli Bisiklet Modelleri, Aksesuar ve Yedek Parçaları yakında bu sayfada.

Carraro Elektrikli Bisiklet Modelleri

CARRARO E-MTB KIFUKA ERKEK DAĞ 10-V HD 29”
CARRARO E-MTB KIFUKA X ERKEK DAĞ 10-V HD 27.5”
CARRARO E-VIVA BAYAN ŞEHİR 8-V HD 28”
CARRARO E-VIVA ERKEK ŞEHİR 8-V HD 28”
Elektrikli Bisiklet fiyat ve model bilgisi almak için arayın

Biz Sizi Arayalım

1
×
Merhaba. Bodrum Bisiklete hoş geldiniz!
Ben Levent Obalar.
Size nasıl yardımcı olabilirim?