Bodrum Bisiklet Açılış

Doğa sporları açısından bisiklet Bodrum’da önemli bir yer tutuyor. Hem sportif amaçla, hem de ulaşım aracı olarak günümüzde Bodrum’un en sık kullanılan aracı olan bisiklet kullanıcıları için 2018 Nisan ayı itibariyle “Bodrum Bisiklet” isimli bir mağaza açıldı. Satış, servis, kiralama ve otel hizmeti vermek üzere açılan Bodrum Bisiklet  BIANCHI, CARRARO, WHISTLE, GHOST ve LAPIERRE  marka bisikletlerin de yetkili satıcısı. Her yaş ve her kullanıma göre değişen bisiklet seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan dağ bisikletleri, şehir bisikletleri, katlanır bisiklet ve çocuk bisikletleri dışında, doğa dostu Elektrikli Bisiklet modelleri ile de hizmet verecek.

Muğla Bisiklet Derneği Başkanı Levent Sevil, Accell Bisiklet Gn. Müdür Yrd. Selim Ataz, Accell Bisiklet Satış Müdürü Giray Gelici katıldığı açılışta kurdele kesme merasimi sonrasında açılışa katılan ziyaretçilere yeni bisiklet modelleri ve hizmetler hakkında bilgiler verildi.

Bodrum’a “iyi bir bisiklet dükkanı” sloganıyla açıldıklarını aynı zamanda da ilk ve tek bisiklet oteli hizmeti vereceklerini belirten şirket sahipleri Levent Obalar ve Levent Sevil, bisiklet sahiplerinin özenli ve güvenli bisiklet saklamaları için, teslim alırken de temizlik ve bakımıyla uğraşmadan hemen binebilecekleri şekilde bir sistem kurduklarını belirttiler. (09/04/2018 Bodrum Haber)1
×
Merhaba. Bodrum Bisiklete hoş geldiniz!
Ben Levent Obalar.
Size nasıl yardımcı olabilirim?