Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi ve EFT

 

Aşağıda bilgileri bulunan (TL) hesaplarımızdan herhangi birine havale ya da EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

 

TEB Bodrum Şubesi
IBAN: TR230003200000000011478681

 

Akbank Halikarnas Şubesi
IBAN: TR920004600651888000136945

 

İşbank Bodrum Şubesi
IBAN: TR490006400000136100874363

 

2) Kapıda Ödeme

 

Web sitemizden ürün ve / veya aksesuar siparişi verdiğinizde kapıda ödemeyi tercih ettiğiniz taktirde, siparişinizi nakit ödeme karşılığında adresinize kadar eksiksiz olarak teslim ediyoruz. Tahsilatı teslimat anında fatura karşılığı yapacağımız için sipariş esnasında kimlik adres ve fatura bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız olarak bildirmeniz gerekmektedir. Siparişinizi ve bilgilerinizi teyit etmek için sizi telefonla geri arayacağız.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi

 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Bodrum Bisiklet üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 

4) Teslimat

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Bodrum Muğla merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

 

Mağaza yetkilisine danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

5) Ödeme Takibi

 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

 

Lütfen dikkat ediniz!

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0252 313 00 88 numaralı fax’a gönderin ve durumu
info@bodrumbisiklet.com.tr mail adresine bildiriniz.

 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

 

1
×
Merhaba. Bodrum Bisiklete hoş geldiniz!
Ben Levent Obalar.
Size nasıl yardımcı olabilirim?